Opravy, rekonstrukce, stavby

Opravy.CZ - Ochrana osobních údajů

  1. Uživatel služby vyplněním formuláře poskytuje provozovateli služby Opravy.CZ ve formuláři uvedené osobní údaje.
  2. Uživatel služby souhlasí s tím, že tyto osobní údaje budou použity výhradně pro účely zprostředkování kontaktů a bere na vědomí, že budou předány třetím osobám z řad obchodních společností a řemeslníků, kteří tyto údaje mohou užít pouze k navázání kontaktu s uživatelem za účelem jednání a případného uzavření smlouvy.
  3. Poskytnutím těchto údajů vyjadřujete souhlas s tím, že budete kontaktováni pracovníky provozovatele a provozovatelem vybranými kontakty a to telefonicky, elektronickou poštou, faxem, poštou nebo jiným přiměřeným způsobem.
  4. Provozovatel serveru Opravy.CZ se zavazuje, že bez souhlasu uživatele osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě dalším stranám, s výjimkou případů, kdy tak stanoví zákon . Přístup k osobním údajům je umožněn pouze vybraným osobám pracujícím pro provozovatele serveru Opravy.CZ.
  5. www.REKONSTRUKCE.CZ s.r.o. je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění zaregistrována Úřadem pro ochranu osobních údajů. Zadáním osobních údajů do formulářů serveru Opravy.CZ je potvrzen souhlas s výše uvedeným účelem použití vašich osobních údajů a skutečnost, že tato data poskytujete dobrovolně.