Opravy, rekonstrukce, stavby

Často kladené dotazy – FAQ

 

Proč bych měl/a využít Opravy.CZ?

Jednoduše proto, že služba šetří Váš čas. Vyhledáme za Vás vhodné kontakty na firmy a řemeslníky, ty následně kontaktujeme a zjistíme zda jsou schopni Vaši zakázku provést a zda mají volné kapacity. Poté Vám pošleme pouze prověřené kontakty na firmy, které mají zájem se o Vaši zakázku ucházet.


Kde všude lze Opravy.CZ využít?

Opravy.CZ je služba pro celou ČR. Vyhledáme a pošleme Vám kontakty jen na firmy, které jsou schopny provést zakázku v místě dle Vašeho požadavku.


Jak mi najdete firmu vhodnou pro práci, kterou potřebuji provést?

Při zadání Vašeho požadavku vyplňujete formulář se základní specifikací zakázky. Podle této specifikace vyhledáme kontakty vhodné pro Vaši zakázku. Každý formulář obsahuje pole „Popis požadavku“ kde vložíte text s přesným popisem zakázky. Čím více informací nám poskytnete, tím přesnější výběr můžeme provést.


Jsem povinen/a využít zaslané kontakty?

Využitím služby Opravy.CZ se k ničemu nezavazujete. Je zcela na Vašem rozhodnutí, zda využijete některý z poskytnutých kontaktů a následně uzavřete smlouvu či jiné ujednání o provedení zakázky právě s firmou zaslanou z OPRAVY.CZ.


Platím něco za využití služby Opravy.CZ?

Ne neplatíte, služba je pro uživatele zcela zdarma.


Z čeho je placeno fungování služby Opravy.CZ?

Princip fungování služby je ten, že firmy platí poplatek za zprostředkování zakázky. Pro firmy je to forma marketingu a propagace jako když platí reklamu v katalozích nebo v tisku. Dle našeho názoru je tento způsob výhodný pro obě strany – pro zákazníka je služba zdarma a pro firmu jsou to velmi efektivně použité prostředky na marketing a propagaci.


Jak dlouho služba funguje?

Jedná se o novou službu a postupně budujeme databázi kontaktů. Součástí služby je i systém hodnocení firem a v budoucnu budeme uvádět hodnocení u kontaktů jako další významnou pomoc při rozhodování uživatelů služby Opravy.CZ.